historia

Çocuk Kulübü - Mart 2010

Historia-Doğa Koleji Çocuk Kulübü 26 Mart 2010 tarihinde açıldı. Doğa Koleji ile birlikte yaptığımız bu ortak çalışmada Tarihi Yarımada’nın tek alışveriş merkezi olan Historia’yı ziyaret eden bölge halkının çocuklarının kişisel gelişimlerine katkıda bulunacak ve eğlendirecek etkinlikler gerçekleştirmeyi hedefledik. Historia-Doğa Koleji Çocuk Kulübü’nde çocuklar Doğa Koleji’nin profesyonel eğitmenlerinin gözetiminde çeşitli aktiviteler yaparken anne-babalar da alışverişlerini veya diğer ihtiyaçlarını rahat bir şekilde yapabiliyorlar.

 

Historia-Doğa Koleji Çocuk Kulübü etkinlikleri ve çocukların gelişimi üzerindeki etkilerinden bahseder misiniz?

Gelişim döneminde olan çocukların daha kaliteli vakit geçirmesini sağlayan istoria-H Historia-Doğa Koleji Çocuk Kulübü çocukların yaşam kültürünün şekillenmesinde büyük rol oynadığının bilincinde. Çocuk Kulübümüzde yapılan aktiviteler süresince hem farklı etkinliklerle yaratıcılıklarını geliştirebilirken çocuklar aynı zamanda eğlenerek çeşitli konularda bilgi sahibi olabiliyorlar.

 

Historia-Doğa Koleji etkinliklerinizden bahseder misiniz?

Çocuk kulübü etkinliklerimiz 26 Mart 2010 itibariyle başlamıştır. Bu bölgede bulunan 3-12 yaş arası çocukların aileleriyle birlikte keyifli vakit geçirebilmeleri için çeşitli etkinlikler düzenlemekteyiz.

 

Hangi günler çocuklar ne gibi aktiviteler yapabilecek?

Her gün aktivitelerimiz mevcut ama özellikle Çarşamba ve Cuma günleri özel etkinlikler planlıyoruz. Bugünlerde ebru, boyama, çiçek ekimi, lego yapımı gibi aktivitelerimiz yanı sıra Historia giriş katındaki etkinlik alanına kuracağımız hikaye evi, turşu ve kurabiye yapımı gibi ilginç görsel showlarımız da olacak.

 

Kaç yaş grupları oyunlarınıza ve etkinliklerinize katılıyor?

3-12 yaş ve arasındaki tüm çocuklar etkinliklerimize katılabilirler.

 

Üyelik sistemi nasıl işliyor? Nasıl kayıt olunuyor?

Üyeliklerimiz tamamen ücretsiz olup Historia-Doğa Koleji Çocuk Kulübü standında  kayıt olmaları yeterlidir. Çocuk kulübümüzü düzenli bir şekilde ziyaret eden çocuklarımızı çeşitli sürprizler beklemekte, daha ileriki bir dönemde ise ayın belli günlerinde doğumgünleri kutlamaları gerçekleştireceğiz.

Mavinesil Reklam Hizmetleri
Copyright © 2011 historia.com.tr
Historia AVM Historia AVM Historia AVM