historia

HISTORIA'DA KADINLAR HEM EĞLENDİ HEM BİLİNÇLENDİ

Dünya Kadınlar günü

8 – 25 Mart tarihleri arasında Historia AVM'de her şey kadınlara özel hazırlandı. Sağlıktan eğlenceye, yarışmalardan kostümlü fotoğraf çekimlerine kadar birçok etkinliği bir arada yaşayan Historia ziyaretçileri oyunlardan kazandıkları Adil Işık hediye çekleri ile kendi kadınlar günü hediyelerini de seçme fırsatı yakaladılar.

ÜMİT KARALAR'IN “SHEDDEATH” SERGİSİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Zeynep Beşerler, Doğa Rutkay, Zeynep Mansur, Deniz Çakır ve daha birçok ünlü kadın oyuncunun şiddet görmüş hallerinden oluşan fotoğraf sergisi 8 – 25 Mart tarihleri arasında Historia AVM'de sergilendi. Serginin açılışını yapan Ümit Karalar Dünya Kadınlar Günü kapsamında kadına şiddete dikkat çekmek amacıyla bu çalışmayı yaptığını belirtti. Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği sanatçı tüm gün ziyaretçiler ile sohbet edip, fotoğraflar çektirdi.

UNIVERSAL SAĞLIK GRUBU İLE SAĞLIK SOHBETLERİ

8 – 11 Mart tarihleri arasında uzman doktorlarımız aracılığıyla kadın ziyaretçilerimiz meme kanserinden, safra kesesi sorunlarına, serviks kanserinden doğru diyet ve beslenme programlarına kadar birçok konu ile ilgili merak ettiklerini işin uzmanlarına sorma fırsatı buldu. Konular hakkında detaylı bilgiler veren doktorlarımız, halk arasındaki yanlış inanışlar ile ilgili de uyarılarda bulundu.  Seminerlerimize erken kayıt yaptıran 100 kişi Universal Hastaneler Grubu'nda ücretsiz muayene fırsatı kazandılar.

HER KÖŞEDE BİR ETKİNLİK

8 Mart günü kadınları Historia AVM'nin her noktasında ayrı bir etkinlik karşıladı. Barış Atmaca'nın yarışmaları ile çantasında kitap taşıyan ve cüzdanından eşinin fotoğrafını taşıyan ziyaretçilerimiz Adil Işık'tan 100'er TL değerindeki hediye çeklerine sahip oldular. Yapılan şarkı yarışmaları, kadınlar günü ile ilgili en özel dilek yarışması gibi etkinliklerin birincileri de kazandıkları hediye çekleri ile unutulmaz bir kadınlar günü yaşadılar.

Ziyaretçilerimiz tüm bunların dışında Tarihi kostümler ile fotoğraf çektirdi ve günün sultanları, kraliçeleri oldular. Aşk ve güzellik tanrıçası Afrodit'in dağıttığı şans kurabiyelerinden çıkan eğlenceli mesajlar renkli görüntülere sahne oldu.

Mavinesil Reklam Hizmetleri
Copyright © 2011 historia.com.tr
Historia AVM Historia AVM Historia AVM