historia

Historia'da Ramazan

Historia Fatih Alışveriş ve Yaşam Merkezi bu yıl da çok özel bir Ramazan programı ile ziyaretçilerini karşılıyor. 03 Ağustos 2011 Çarşamba günü başlayan Ramazan etkinlikleri ramazan boyunca hızını kesmeden sürdürecek.

 

İstanbul evleri dekoru önünde gerçekleştirilecek olan etkinlikler; Karagöz ve Kukla oyunları ile eski ramazanların vazgeçilmez gösterilerinden Meddah, Katip-Katibe, AşukMaşuk, Sihirbaz gibi gösterilerden oluşuyor. Ramazanın ruhunu hissettiren Semazen ve ney eşliğinde yapılan sema gösterileri de izleyiciler tarafından büyük merakla bekleniyor. 

 

Historia AVM, Ramazan süresince her Çarşamba Ebru Atölyesi, her Cuma ve Cumartesi tiyatral ve müzikal çeşitli gösteriler, her Pazar fasıl ile eğlence dolu etkinlikler gerçekleştirilecek. Etkinlikler içerisinde 11 Ağustos 2011Perşembe günü 21:00-22:00 saatleri arasında Doç. Dr. Nihat Hatipoğlu ile sohbet programı da yer alıyor. Sohbetinde İslam tarihinden unutulmaz olayları anlatacak olan Hatipoğlu Ramazan ayının önemine de değinecek ve izleyicilere Ramazan ile ilgili bilgiler aktaracak.

 

Bu yıl Historia'da etkinlikler iftar öncesinde gerçekleştirilecek. Historia ziyaretçileri Ramazan boyunca alışveriş aralarında çeşitli ramazan eğlenceleri ile yorgunluklarını giderecekler.

Mavinesil Reklam Hizmetleri
Copyright © 2011 historia.com.tr
Historia AVM Historia AVM Historia AVM