historia

Sevgililer Günü - 2010

14 Şubat 2010 Cumartesi Sevgililer Günü’nde Historia Fatih Alışveriş ve Yaşam Merkezi sevgililere ve tüm ziyaretçilerine günboyu süren eğlence dolu bir sevgililer günü programı ile kapılarını açtı. Programda en ilgi çeken kısım çiftlerin birlikte katılarak kazandıkları hediyeler oldu.

Historia Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde sevgilileri ve katılımcıları eğlendirecek aktiviteler düzenledi. Çeşitli yarışmalar ile sürpriz hediyeler kazanan sevgililer, 2010 aşk fallarına da baktırdı.

Sabah saatlerinde ünlü DJ Eray Gee Historia ziyaretçileri için birbirinden güzel aşk şarkıları çaldı. Sevgililer günü dolayısıyla Türkçe&yabancı romantik aşk şarkıları ile canlı müzik yapıldı.

Sunucu Ufuk Tan’ın hareketli sunumuyla yapılan yarışmalar Historia ziyaretçileri arasında büyük rağbet gördü. Yarışmaya katılanlar, Historia AVM’nin içerisinde yer alan Herry, Roman, Levi’s, Damat, Sony, Mavi Jeans, Colin’s, Flo, Arzum, Gabrini Kozmetik, Cinebonus Sinemaları, Shey Bowling, Euromoda, Home Sweet Home, Saat&Saat, Şark Sofrası mağazalarının hazırladıkları birbirinden güzel hediyelerden kazandılar. Çiftler için asıl sürpriz; Astrolog Erkan’ın çiftlerin aşk falları ve burç uyumları hakkında verdiği bilgiler oldu.

Canlı müzik performansı eşliğinde söylenen Türkçe ve yabancı şarkılar, sevgililer arasındaki romantizmi arttırırken alışveriş edenlere de keyifli molalar yaşattı. Profesyonel dansçıların tango, vals ve modern dans gösterileri ile renklenen program DJ performansı ile devam etti.

Bu Sevgililer Günü’nde Historia Alışveriş Merkezi’nde geçirenler, hem sevgilileri için alışveriş yaptılar, hem de aktivitelere katılarak doyasıya eğlendiler.

Mavinesil Reklam Hizmetleri
Copyright © 2011 historia.com.tr
Historia AVM Historia AVM Historia AVM