historia

Sevgililer Günü 2012

 

HISTORIA'DA SEVGİLİLER GÜNÜ EVLİLİK TEKLİFİYLE TAMAMLANDI

Yetenek Sizsiniz programı ile Türkiye'nin tanıdığı Veysel Çelikdemir'in sahneden yaptığı evlilik teklifi Historia AVM sevgililer günü etkinliklerine damgasını vurdu. Birbirinden hareketli etkinliklerle eğlenceli zamanlar geçiren ziyaretçiler son gösteri ile evlilik teklifine de şahitlik ettiler.

Historia AVM sevgililer gününde renkli etkinliklere sahne oldu. Tüm gün çiçek dağıtan Eros ve Meleklerle fotoğraf çektiren ziyaretçiler orkestranın eski aşk şarkılarından oluşan gösterileri ile nostaljik dakikalar yaşadılar.

Büyük ödüle ulaşmak için çekilen fotoğraflarını danışmaya ilk ulaştıran kişi olmak için birbirleriyle yarışanlar renkli görüntüler oluştururken, akşam yemeği ve brunch ödüllerinin sahipleri 14 Şubat'ın en şanslı çiftleri oldu.

Sevgililer günü için Historia AVM'yi tercih eden herkes günü hediyelerle tamamladı, büyük ödül ve gösterilerin yanı sıra 35 TL'lil alışveriş yapan tüm ziyaretçiler isteklerine göre ya hat sanatı ile isimlerinin yazılı olduğu kartlara sahip oldular ya da kendi karikatürize resimlerini çizdirebildiler.

GÖSTERİ BÜYÜLEDİ, EVLİLİK TEKLİFİ TAÇLANDIRDI

Yetenek Sizsiniz programı ile Türkiye'nin tanıdığı Veysel Çelikdemir, sevgililer gününe özel kum gösterisi ile 14 Şubat'ta Historia AVM'deydi. Ziyaretçilerin ilgiyle takip ettiği gösterisini evlenme teklifi ile sonlandıran Çelikdemir, tüm AVM ziyaretçilerinin alkışları eşliğinde evet cevabını aldı.

 

Mavinesil Reklam Hizmetleri
Copyright © 2011 historia.com.tr
Historia AVM Historia AVM Historia AVM