historia
DURAK
DURAK
Muammer Koçak ve Serdar Gözelekli'nin yönetmenliğini yaptığı Durak, aldıkları davetiyelerlegizli bir tarikatlayolları kesişen Tahir, Feride ve Nizam'ınhikâyesini anlatıyor.
Başarılı bir gazeteci olan Tahir'i, öğretmen Feride'yi ve Nizam'ı bir araya getiren şey, gizli bir tarikattan aldıkları özel bir davetiyedir. Üzerinde bir kartal amblemi olan bu zarflarda yazılı adresin dışında, davetlilerin herkesten gizlediği sırlara dair bir de fotoğraf vardır.
Tahir, Feride ve Nizam, zarftaki adrese gittiklerinde kimsenin bilmediği sırlarının bu tarikat tarafından bilindiğini öğrenirler. Yüzleştikleri bu tarikat onlardan, yapılan daveti kabul ederek yeni bir hayata başlamalarını ister. Daveti kabul eden Tahir, Feride ve Nizam gözlerini açtıklarında kendilerini kapana kısılmış bir halde, çölün ortasında çevresine geniş bir çember çizili olan bir otobüs durağında bulurlar. Tahir, Feride ve Nizam, gizemli çölün ortasındaki bu durakta; geçmişleri, bilinç altları, korku ve pişmanlıklarıyla, her şeyden önemlisi çemberin dışına çıkabilmek için birbirleriniöldürmelerigerektiği gerçeğiyle yüzleşirler.
 
SEANSLAR:

21 Temmuz 2017 - 27 Temmuz 2017

 

FİLMİN
SÜRESİ
FORMAT LİSAN
TERCİHİ
SEANS 1 SEANS 2 SEANS 3 SEANS 4 SEANS 5 SEANS 6
85 DK 2D TÜRKÇE         19:35 21:40

 

Mavinesil Reklam Hizmetleri
Copyright © 2011 historia.com.tr
Historia AVM Historia AVM Historia AVM